+90 532 728 44 74
Para Birimi Seçimi

Redjet Teknik Servisi

Türkiye'nin en güvenilir sahne aydınlatma markası olan REDJET ürünlerine sahipseniz, günün birinde arıza yapması sizi endişelendirmesin.

Teknik servis ekibimiz, konusunda uzman ve deneyimli, özel olarak seçilmiş, görüntü ve ses usta ve usta öğreticilerden oluşmaktadır. Ekibimiz, ayrıca profesyonel sahne aydınlatma ekipmanları alanında özel eğitim almıştır. REDJET marka ürünlerin mekanik ve elektroniği konusunda uzmandır/geliştirmektedir.

Redjet Servis merkezimiz, sizlere müşteri memnuniyeti odaklı servis deneyimi sunmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile satın aldığınız Redjet sahne aydınlatma ürünlerinin kullanımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmekten hiç çekinmeyiniz.

Ayrıca satın aldığınız ürünlerin montajı ve programlanması dilediğiniz taktirde ekibimiz tarafından da yapılabilmektedir.

Redjet teknik servisi olarak anında hızlı, kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Ekibimizde yer alan elemanlar alanında uzman olmuş tecrübeli kişilerdir. Bu yüzden sahne aydınlatma ürünlerinizi arıza durumunda ürünlerinizi gözü kapalı olarak ekiplerimize teslim edebilirsiniz.

Gelişen teknolojileri takip eden uzman personelimiz, servis çalışmaları için yeterlilik belgesi olan sertifikalara sahiptir. Sahibi olduğunuz Redjet markalı ürünleri bakımdan montaja, arıza giderilmesinden parça değişimine kadar tüm sorumluluk firmamıza ait olacaktır.

İşçilik ya da değişen parça için garantili veya garantisiz olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda, her zaman uygun fiyat politikasını müşterilerimize yansıtıyoruz.

Saygılarımızla.

Arızalı Redjet ürünlerinizi Arızalı Ürün Servis Formu nu doldurarak bizlere gönderebilirsiniz.

Arızalı ürününüzün servis durumunu Servis Sorgulama sayfamızdan sorgulayabilirsiniz.

yada; Bizlere ulaşmak için aşağıdaki formu hemen doldurunuz. 

Servis Kaydı Formu

Kargo Adresiniz
Garanti Durumu
Garanti Durumunu Bilmiyorum,
Garantisi Var,
Garantisi Yok,
Gönderilen Ürün Hakkında Bilgi/Şikayetiniz
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.